Współpraca

 IMG_4565web

Jako wydawca i autorka nowatorskich książek kulinarnych zapraszam do współpracy osoby, firmy czy też instytucje, które są zainteresowane wydaniem swojej własnej książki kulinarnej lub chciałyby promować swoje produkty za pomocą tego rodzaju książek. Moje wieloletnie doświadczenie w branży wydawniczej gwarantuje Państwu przygotowanie finalnego produktu na wysokim poziomie edytorskim, a kreatywne podejście do tematu pomoże wypromować zarówno Państwa firmę, jak i produkt. Podejmując współpracę z Państwem, będę kierować się moją pasją do zdrowego życia, dlatego chętniej podejmę się przygotowania książek o charakterze wegetariańskim i wegańskim niż tytułów, poprzez które promuje się jedzenie ryb i mięsa.

Zapraszam również do współpracy czasopisma kulinarne, dla których mogę przygotować zaskakujące wege przepisy z atrakcyjnymi zdjęciami, prezentującymi daną potrawę. 

Możemy zaproponować Państwu także food i prop styling naturalnych produktów spożywczych (bez mięsa i ryb), włącznie z sesją zdjęciową tego typu produktów; zdjęcia na stronę internetową lub bloga. Piszę możemy, ponieważ w takiej sytuacji pracuję w zespole. 

W mojej pracy zawsze jest ważny aspekt zdrowotny, od lat propaguję w Polsce medycynę naturalną, w tym Tradycyjną Medycynę Chińską (Pięć Przemian) oraz naturalne metody odżywiania się, dlatego chętnie wezmę udział w projekcie, który promuje zdrowy styl życia lub poprowadzę warsztaty czy też wykłady związane z taką tematyką. 

Wielkość nie ma znaczenia, współpracę nawiążę chętnie zarówno z osobami prywatnymi czy też dopiero powstałymi firmami, jak i z dużymi podmiotami.

Ostatnio współpracowałam z następującymi firmami: KUPIEC sp z o.o., POLSOJA sp. z o.o., KUCHNIE ŚWIATA S.A., AUTOMATIC SYSTEMS ENGINEERING Sp. z o.o. (Grupa ASE), IKEA POLSKA, AGROVIS Sp.J, LABORATORIUM FARMA-CEUTYCZNO-KOSMETYCZNE „FEMI” HANNA ŁOPUCHOW, BoCONCEPT POLSKA, FUNDACJA ROZWOJU LOKALNEGO PARASOL, ORKISZOWE POLA, PLANETA ZDROWIE.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na e-mail:

m.bialolecka.blog@gmail.com

Serdecznie pozdrawiam,

Mariola Białołęcka

P.S. Na zdjęciu powyżej wymyślona przeze mnie „nutella” z kaszy gryczanej z książki „Zaskakująca kasza & ryż”.